+98 - 9392939108

آمار مَپ

 

هدف از علم آمار در مدیریت، ارائه ساده ترین توضیحات از پیچیده ترین حقایق سازمان است.


این جا تمام آن چیزی است که دانشجویان، پژوهشگران، مجریان مطالعات مدیریت در واحد

تحقیق و توسعه R & D سازمان ها و استادان رشته مدیریت

برای حل مسائل (تجزیه، تحلیل و تفسیر داده های آماری) پژوهشی خود نیاز دارند

 

ویژه شرکت های خصوصی، سازمان های تجاری، صنعتی و تحقیقاتی

 

انجام پروژه های نرم افزاری و مهندسی توسط قوی ترین تیم نرم افزاری کشور با مشارکت بیش از 30 متخصص در نرم افزارهای

Visual Modflow

GMS

PMWIN

ModelMate

ModelMuse

ArcGis

Surfer

AqQA

LogPLOT2005

AquiferWin

Abaqus

Ansys

SolidWork

Adams

spss

Amos

Pls

Ahp

Maxqda

Nvivo

Spip

Lammps

Matlab

Hysys

Autocad

Etabs

Safe

Lingo

Civil3d

WaterCad

SewerCad

HEC

HMS

Sap2000

Lisrel

Vikore

DEA

BWM

Fuzzy

R

EVIEWS

Splus

Stata

Expert Choice

EndNote

 

انجام تمام پروژه های شرکت یا شخص شما در نرم افزارهای فوق

 

 

اگر مجری مطالعات مدیریت، طرح های تحقیقاتی – پژوهشی، پژوهشگر یا دانشجوی ارشد یا دکتری مدیریت هستید
و در حل مسائل آماری تحقیقات یا مطالعات خود (پایان نامه، سمینار، مقالات علمی، طرح های پژوهشی سازمانی و … ) 
نیاز به متخصص، مشاور و پشتیبان آماری دارید، این برگه را کامل مطالعه کنید چراکه برای شما ارزش بالایی ایجاد می کند.

 


تا از علم آمار بهره نگرفته اید، نه برنامه ریزی کنید و نه تصمیم گیری

اگر در رشته های مرتبط با کسب و کار تحصیل کرده باشید از اهمیت نقش آمار در برنامه ریزی و تصمیم گیری های سازمانی اطلاع دارید در غیر این صورت بایستی بدانید که امروزه مدیران سازمان صرف نظر از طراحی محصولات جدید، ساده سازی فرآیند تولید، و یا ارزیابی مشتریان بالقوه در مقابل بالفعل، با پیچیدگی های بیشتری نسبت به قبل مواجه هستند. علم آمار باعث می شود تا مدیران با قابلیت اطمینان بیشتری در برخورد با عدم اطمینان ناشی از انبوه داده ها،  به تصمیم گیری دقیق و ارائه رهبری با ثبات تر برای کارکنان بپردازند. مدیر سازمان فراتر از استفاده علم آمار برای عملکرد کارکنان خود می توانند در روندهای تصمیم گیری با سایر مدیران از آمار کمک بگیرند. آمار به مدیران در زمینه مقایسه سناریوهای جایگزین، و انتخاب بهترین گزینه برای شرکت کمک خواهد کرد.

آمار، نقش مهمی را در کسب و کار ایفا میکند. یک تاجر موفق باید در تصمیم گیری بسیار سریع و دقیق باشد. او از خواسته های مشتریان آگاه بوده، و بنابراین باید در مورد کمیّت تولید و فروش مطلع گردد. آمار به برنامه ریزی تولید با توجه به سلیقه و اولویت مشتریان کمک می کند. بنابراین تمام فعالیت های کسب و کار، بر اساس اطلاعات آماری انجام میشوند. تصمیمات صحیح در مورد محل کسب و کار، بازاریابی محصولات، منابع مالی و غیره را میتوان با استفاده از داده های آماری اتخاذ کرد.

بسیاری از متخصصان، اطلاعات آماری را زیربنای همه برنامه ریزی ها در سازمان می دانند چرا که بدون داشتن اطلاعات و تفسیرهای آماری دقیق و جامع، برنامه ریزی امکان پذیر نبوده و موفقیتی حاصل نمی شود. اطلاعات و آمار سازمانی جزو ثروت های هنگفت سازمان تلقی می شود و اگر به دلیل حجم بالای اطلاعات درک و تفسیر درستی از آن نشود نه تنها باعث سردرگمی مدیران بلکه باعث اثرات سوء در برنامه ریزی و تصمیم گیری های سازمانی می شود. عدم استفاده از تحلیل و تفسیر صحیح آماری اطلاعات در برنامه ریزی و تصمیم گیری،  برای سازمان ها گران تمام خواهد شد و هزینه های زمانی، مالی و روحی بر سازمان وارد خواهد کرد.

آمار و تحقیق و توسعه

سازمان ها می توانند از علم آمار برای تحقیقات بازار و توسعه محصول استفاده کرده، و از نظرسنجی های مختلف مانند نمونه های تصادفی مصرف کنندگان، برای ارزیابی بازار یک محصول بهره مند شوند. مدیران برای تعیین حضور تقاضای کافی در میان مصرف کنندگان هدف، از نظرسنجی (پیمایش) استفاده میکنند. نتایج این تحقیقات می تواند هزینه های توسعه محصول را توجیه کند. علم آمار در خصوص طراحی و توسعه محصول یا خدمات جدید، می توانید یک چشم انداز بیطرفانه از بازار را ارائه کند. تحلیل و تفسیرهای دقیق آماری از ایجاد استراتژی بر مبنای پیش فرض های غیر قابل تایید و قضاوت های نادرست جلوگیری می کند.

برقراری ارتباطات

آمار می تواند به روابط اشاره کند. بررسی دقیق داده ها می تواند پیوند بین دو متغیر، مانند فروش و تغییر در درآمد، و یا مشتریان ناراضی و محصولات خریداری شده خاص را نشان دهد. با اندکی تعمق در داده ها، می توان نظریه های مشخص تر را در مورد روابط مورد آزمایش قرار داد و به کنترل بیشتری بر روی رضایت مشتری، خرید و تکرار و حجم فروش متعاقب آن پرداخت.

هشدار: 

استفاده از تحلیل و تفسیرهای آماری در برنامه ریزی و تصمیم گیری می تواند گمراه کننده باشد.

روی این سه نکته توجه کنید

  • جمع آوری داده ها برای استفاده در آمار، و یا خلاصه ای از داده ها، تنها زمانی یک مزیت در کسب و کار هستند که مدیر از یک رویکرد منطقی استفاده کرده و جمع آوری یا گزارش داده ها به گونه ای اخلاقی انجام گیرند.
  • شما بایستی به مدیریت اعداد بپردازید. هرگز اجازه ندهید که اعداد برای مدیریت شما استفاده شوند.
  • تحلیل و تفسیر داده های آماری باید توسط گروهی انجام گیرد که نه تنها ذی نفع نبوده بلکه تعصب ذهنی نیز نداشته باشد. چرا که با بالاترین تخصص و دقیق ترین فرمول ها نیز می توان تفسیرها و نتایج اشتباه به مدیران سازمان ارائه داد و از روی عمد در تصمیم گیری مدیران را گمراه کرد.

از همین رو استفاده از خدمات تحلیل و تفسیر داده ها بایستی نه تنها بایستی توسط متخصصان خبره انجام شود بلکه باید توسط افرادی انجام شود که ذی نفع نبوده و بی طرفانه تفسیرهای دقیق خود را به مدیران ارائه کنند و قصد تحمیل عقاید خود را با استفاده از علم آمار به سازمان نداشته باشند.

توانایی تفکر و تفسیر صحیح داده های آماری در سازمان با توانایی خواندن و نوشتن برای مدیران به یک میزان اهمیت دارد.

100% گارانتی رضایت خدمات

بر اساس توافق، کار را به صورت زمان بندی شده برای شما ارسال می کنیم، ریز تمام تحلیل های آماری ارائه می شود. نحوه جمع آوری تفسیر و نتیجه گیری به صورت شفاف ارائه می‌شود.

پشتیبانی از سازمان(در قالب توافق های انجام شده) به صورت نامحدود (طی سه هفته) انجام می شود. تمام سوالات و نگرانی‌های سازمان پاسخ داده می شود (در حدود توافق های صورت گرفته). تمام داده ها و خروجی های نرم افزار با تحلیل مربوطه به سازمان تحویل داده می شود و تمامی اطلاعات  و تفسیرهای همراه مد نظر،  تنها یک دقیقه بعد از اتمام زمان گارانتی از کلیه سیستم های این گروه حذف و غیرقابل بازیابی خواهد بود.

ما با چه کسانی کار می کنیم:

سازمان های بخش دولتی و خصوصی که برای برنامه ریزی،  تصمیم گیری، پشتیبانی از واحد تحقیق و توسعه و حل مسائل سازمانی خود ، نیاز به تحلیل و تفسیرهای آماری در خصوص اطلاعات سازمان خود دارند.

دانشجویان تحصیلات تکمیلی رشته مدیریت که برای تحلیل، تفسیر و نگارش فصل 4 رساله خود نیاز به مشاور و پشتیبان آماری دارند.

مجریان طرح های پژوهشی در سازمان ها و دانشگاه ها که نیاز به مشاور و متخصص آمار را احساس می کنند.

پژوهشگران آزاد

ارائه خدمات به چه صورت خواهد بود:

مدیران و سازمان های علاقمند به استفاده از این خدمات بایستی فرم بریف مربوطه را دانلود، تکمیل و برای ما ایمیل کنند. بعد از بررسی و تایید امکان ارائه خدمات و واریز حق مشاوره، یک یا دو جلسه برگزار خواهد شد. بعد از برگزاری جلسه،  مبلغ سرمایه گذاری و زمان لازم برای انجام طرح آماری مربوطه از طرف این گروه اعلام  و در صورت توافق، طرح مربوطه وارد فاز اجرا می شود.

خدمات نرم افزارهای آماری قابل ارائه:

SPSS, AMOS, SMART PLS, LISREL, AHP, LISREl, …

سفارش ارائه خدمات:

مدیران و سازمان های علاقمند به استفاده از این خدمات بایستی فرم بریف مربوطه را دانلود و تکمیل کنند.

فرم بریف تکمیل شده را برای ما ایمیل کنید. سابجکت ایمیل خدمات تحلیل آماری باشد.