+98 - 9392939108

معرفی قویترین‌ مشاوران تقویت رزومه ویژه متقاضیان (مهاجرت یا داخل کشور)

ارائه قوی ترین خدمات تقویت رزومه برای دانشجویان

 

تیمی از فارغ التحصیلان نخبه ایرانی در برترین دانشگاه های داخل و خارج کشور

تقویت رزومه شما برای اینکه بالاتر از دیگران بایستید.

 

قبولی مصاحبه دکتری و گرفتن پذیرش از دانشگاه های خارج کشور (مهاجرت تحصیلی)

 

خدمات 14 گانه تقویت رزومه تخصصی

  • 1- طراحی، ترجمه و ویرایش Cv شما به زبان انگلیسی
  • 2- مشاوره و پشتیبانی در نگارش و چاپ کتب 
  • 3- ارتقای اچ ایندکس پژوهشگران
  • 4- کمک در تدوین و نگارش مقالات علمی
  • 5- گرفتن گواهینامه های آموزشی بین المللی 
  • 6- مشاوره، آموزش و پشتیبانی از دانشجویان در چاپ مقالات علمی معتبر
  • 7- ارتقاء رزومه پژوهشی دانشجویان و متقاصیان رشته مدیریت
  • 8- امکان مشارکت شما و چاپ مقالات مشترک با سایر دانشجویان و پژوهشگران
  • 9- ارزیابی رزومه شما، ارائه پیشنهادات و پشتیبانی در اجرا
  • 10- طراحی رزومه آنلاین شما در وب سایت های مرجع علمی دنیا
  • 11- مشاوره و پشتیبانی در اخذ گواهینامه های معتبر بین المللی (در صورت نیاز)
  • 12- انتشار مقالات در مجلات و کنفرانس های معتبر داخل و خارج کشور
  • 13- ارائه خدمات نشر، ترجمه ،تالیف و چاپ کتاب
    14- آموزش و پشتیبانی از متقاضیان برای شرکت در کنفرانس های علمی معتبر مدیریت دنیا (کشورهای اروپایی ، امریکا، جنوب شرق آسیا و ….)

 

HOW TO APPLY
FOR MANAGEMENT STUDENTS
BSc, MBA, MSc, DBA, PhD, Post Doc

 

مرجع تخصصی ارزیابی، آموزش، مشاوره و پشتیبانی
ویژه دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته مدیریت
کمک در نگارش و چاپ مقالات علمی – تقویت CV
جهت مهاجرت، ارتقاء رزومه برای داخل کشور و اپلای

 

 

 

اینجا سکوی پرش برای دانشجویان و علاقمندان به تحصیل رشته مدیریت در دانشگاه های معتبر بین المللی است.

 

 

 خدمات

 

 

رزومه تحصیلی(CV) یکی از بخش‌های مهم مسیر اپلای‌ می‌باشد و بیانگر گذشته علمی و کاری‌ شخص متقاضی است که به نحو چشمگیری مهارت ها و شایستگی های علمی و حرفه ای شما را برای اخذ پذیرش در دوره های تحصیلات تکمیلی دانشگاهی و کاریابی به نمایش می گذارند. هدف اصلی‌ یک رزومه تحصیلی(CV) آن است که در یک یا دو صفحه بتواند تصویر مشخصی‌ از شخص متقاضی در ذهن استاد یا کمیته پذیرش ایجاد کند. بنابراین می بایستی مختصر و همچنین تاثیر گذار باشد. یک رزومه تحصیلی(CV) قوی تاثیر فراوانی در کسب انواع کمک هزینه تحصیلی‌ دارد. یک رزومه تحصیلی(CV) خوب فرآیندی دقیق و زمان بر بوده که باید عاری از اشتباهات گرامری، ساختاری و لغوی باشد.

دقت کنید که داشتن یک رزومه تحصیلی(CV) عالی به معنی گرفتن پذیرش و فاند تحصیلی از استاد نیست. یعنی هیچ استادی به هیچ دانشجویی تنها به خاطر رزومه تحصیلی(CV) او پذیرش نمی دهد. اما رزومه تحصیلی(CV)، نقش یک کلید طلایی را دارد که در دانشگاه مورد نظر را برای شما باز می کند و این شما هستید که باید با سایر سوابق و داشته های خود (انگیزه نامه(SOP) قوی، توصیه نامه های(RL) اساتید شاخص، آماده شدن برای مصاحبه اسکایپ با استاد، نمره قابل قبول در آزمون های زبان همچون تافل، آیلتس و GREو سایر پارمترهای موثر) در را باز نگاه داشته تا شما در نهایت وارد دانشگاه بشوید. پس، بدون داشتن یک رزومه تحصیلی(CV) قوی شما احتمالاً شانس زیادی برای شروع ارتباط با استاد یا تاثیرگذاری اولیه روی کمیته پذیرش ندارید.

 

 

انگیزه نامه (Statement of Purpose) مهمترین بخش از اپلیکیشن است که به کمیته پذیرش (admissions committee) درباره شما، پیشینه آکادمیک و غیر آکادمیک شما، علایق تحقیقاتی و حرفه ای شما، و برنامه آتی شما خواهد گفت. همانطور که از اسمش پیداست، انگیزه نامه (SOP) بیانیه شخصی شماست و تنها قسمت از اپلیکیشن است که روی آن کنترل کامل دارید.

  • 1- تهیه انگیزه نامه (SOP) اختصاصی
  • 2- ویرایش نگارشی و استانداردسازی انگیزه نامه (SOP)
  • 3- ترجمه انگیزه نامه (SOP)

 

 

توصیه نامه (Recommendation Letter) نامه ای است که متقاضیان تحصیل در دانشگاه های خارج از کشور به منظور اخذ پذیرش از دانشگاه به آن نیاز دارند. دانشگاه ها معمولا حداقل 3 توصیه نامه(RL) از افراد می خواهند. برای تهیه توصیه نامه(RL) دانشجو باید از استاد خود بخواهد تا در حد چند پاراگراف (معمولا 2 یا 3 پاراگراف) در مورد او بنویسد. گرفتن توصیه نامه یکی از سخت ترین کارهایی است که متقاضی تحصیل در خارج در کامل کردن مدارک با آن مواجه است. زیرا یا اساتید در دسترس نیستند یا وقت آن را ندارد که توصیه نامه ای برای شما بنویسد یا توانایی نوشتن به زبان انگلیسی ندارد یا به هر دلیلی این کار را انجام نمی دهد . بنابراین نیاز می شود که فردی دیگر توصیه نامه را به شکل استاندارد و موثر تهیه کرده تا پس از تایید محتوا و تطبیق مطالب مندرج با واقعیات و نقطه نظرات اساتید، توسط ایشان یا مدیر مربوطه تایید و امضا گردد.

در یک توصیه نامه هدف آن است که توانایی های فرد در خصوص زمینه کاری یا علمی که او مشتاق به ادامه فعالیت در آن زمینه است نشان داده شود. این توصیه نامه ها نوعی تصویر ذهنی در افراد تصمیم گیرنده ایجاد می کند که به آنها کمک می نماید در پذیرش و یا رد تقاضای فرد متقاضی با اطمینان بیشتری عمل کنند. توصیه نامه ها که توسط استاد، کارفرما و یا سایرین نوشته میشود به عنوان بخشی از روند ادامه تحصیل حایز اهمیت فراوان هستند.

  • 1-تهیه توصیه نامه (RL) اختصاصی
  • 2-ویرایش نگارشی و استانداردسازی توصیه نامه (RL)
  • 3-ترجمه توصیه نامه (RL)

 

 

داشتن پروپوزال یا طرح تحقیقاتی (Research Proposal) شما دانشگاه های اروپا و بعضی از نقاط دیگر جهان از مدارک بسیار با اهمیت برای اخذ پذیرش در دوره دکتری است. طرح تحقیقاتی (Research Proposal) شما می تواند باعث قبول یا رد درخواست پذیرش شما شود هر چند که دیگر مدارک شما قوی و کامل باشد. طرح تحقیقاتی (Research Proposal) طرح اولیه ای است که شما در مقطع دکتری به مطالعه در مورد آن خواهید پرداخت. این موضوع توسط استاد، مطالعه و در صورتی که به موضوع کاری و تحقیقاتی ایشان مرتبط باشد یا به آن علاقه مند شود درخواست پذیرش شما قبول خواهد شد یا می تواند موضوع توسط استاد یا دپارتمان مربوطه تعیین گردد و شما در صورت علاقه در زمینه مربوطه طرح تحقیقاتی (Research Proposal) را تهیه نمایید. اصول نگارش طرح تحقیقاتی (Research Proposal) بسیار خاص است و ضوابط و قوانین خاصی دارد.

هر چند انتخاب موضوع و فرايند تهيه و تكميل يك طرح تحقیقاتی (Research Proposal) ممکن است به راحتي انجام شود، ولي بايد توجه داشت كه طرح تحقیقاتی (Research Proposal) در واقع پيشنهاديه تحقيق بوده و مشابه نقشه هاي محاسباتي ساختمان است، لذا چنانچه با دقت و با محاسبات دقيق طراحي گردد، پژوهشگر در انجام مراحل بعدي با مشكل اساسي روبرو نخواهد شد. به عبارت ديگر چنانچه دانشجویي عنوان پژوهش خود را درست انتخاب كرده باشد و تمامي اركان و اجزا طرح تحقیقاتی (Research Proposal) به ويژه طرح مساله، اهميت و ارزش تحقيق، تاريخچه مطالعات، اهداف، سوالات، فرضيه ها و روش و مراحل انجام تحقيق را به طور دقيق و كامل تهيه كرده باشد، در انجام پژوهش با مشكلاتي از جمله سر درگمي و ابهام روبرو نخواهد شد، به طوري كه گفته مي شود پژوهشگري كه طرح تحقیقاتی (Research Proposal) خود را به طور دقيق، روشن و كامل نوشته، به نظر مي رسد بيش از 50 درصد رساله يا پايان نامه خود را تهيه كرده است.

  • 1-تهیه طرح تحقیقاتی (RP) تخصصی
  • 2-ویرایش نگارشی و استانداردسازی طرح تحقیقاتی (RP)
  • 3-ترجمه طرح تحقیقاتی (RP)

 

 

سوالات خود را با ما در میان بگذارید.

Email : Abasaltian@Yahoo.Com

Telegram: @Abasaltian_Admin

در صورت نیاز به تماس تلفنی با ارسال پیامک به شماره زیر و انجام هماهنگی پاسخگوی سوالات شما خواهیم بود

09392939108

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن مورد نظر