+98 - 9392939108

کارگاه برندسازی شخصی

قدرت برند شخصی را به جریان بیندازید.

 

330 دقیقه فراموش نشدنی با علی اباصلتیان


برای جذب خروجی 71 کتاب مفید و تعالی برند شخصی مدیران و متخصصان سازمان خود آماده باشید

    داستان ارائه این کارگاه در سازمان ها:

آنچه در چند سال اخیر در تعامل با مدیران و کارشناسان متوجه شدم این بود که غالبا دوست دارند دیده شوند و با دیده شدن ضمن کسب احترام، اعتبار، رسمیت، آرامش در کار و زندگی، کسب و کار خود و برند سازمان خود را از این طریق توسعه دهند. متخصصان و کارشناسان بسیار توانمندی را دیدم که سرشار از تخصص، تجربه و ایده بودند ولی این سطح از توانمندی با حساب بانکی آن ها اصلا هماهنگ نبود و نشان از نقطه ضعفی در کار آن ها بود، مدیرانی را دیدم که همه چیز برایشان عالی بود اما رضایت درونی نداشتند و اعتقاد داشتند یک جای کار ایراد دارد، افرادی را مشاهده کردم که بدون آنکه بخواهند شدیدا رقابت کنند و تحت فشار باشند، تجارت های موفقی را رهبری می کنند و غالب رقبا دوست داشتند زیر سایه آنها کار کنند. شاه کلید همه این اتفاقات چیزی نیست جز مدیریت برند شخصی.

در زمینه مدیریت برند شخصی وقتی فرصتی پیش می آمد با افراد مختلف صحبت می کردم از پزشک متخصص، استاد دانشگاه، کارمند و یا خانم خانه دار. آنچه برایم بسیار جالب بود این است که اطلاعات یک خانم خانه دار از برند سازی شخصی با آنچه تصور یک کارمند از برند سازی شخصی است و راه کارهایی که اساتید یا متخصصان از برند سازی شخصی ارائه می کنند زیاد تفاوت چندانی ندارد!

حمایت فزاینده برای درک و ایجاد برند شخصی به عنوان یک دارای نامشهود، وظیفه اصلی هر سازمانی است چرا که در تصمیمات استراتژیک و موفقیت سازمانی بسیار تعیین کننده است.

Davis Scott –

مهمترین کار برای موفقیت در سطح فردی و سازمانی ساخت برند شخصی است، برند شخصی نشان می دهد شما چه کسی هستید؟ چه کار می کنید و یا چگونه برای بازار هدفتان ارزش آفرینی می کنید؟

Peiter Montaya –

افراد قدرتمند، سازمان های قدرتمند می سازند لذا ساختن برند شخصی مهمترین کاری است که برای موفقیت سازمان باید صورت گیرد.

Nick Morgan –

در این کارگاه پای سود عظیمی در میان است.

عدم آگاهی از مفهوم و جایگاه برند سازی شخصی، به شما و سازمانتان ضربه خواهد زد…

شما هوشمند، سخت کوش و بلند پرواز هستید. اما اگر شما یک برند شخصی قوی نداشته باشید، درک بسیار ضعیفی از توانایی های شما صورت خواهد پذیرفت و پیشرفت حرفه ای شما بسیار محدود خواهد بود….

برند شخصی قوی، نه تنها باعث اثربخشی حضور فرد در جلسات و توانایی الهام بخشی برای دیگران خواهد شد، بلکه وجود چند نفر از افراد که دارای برند شخصی قوی هستند باعث موفقیت روزافزون سازمان نیز می شود چرا که برند شخصی شما تعیین می کند که چه افرادی بخواهند با شما کار کنند.

بعد از برگزاری این کارگاه، شما شروع به درک قدرت یا تاثیر برند شخصی قوی یا ضعیف کرده و در مورد ایجاد یک برند شخصی برتر به صورت فعال عمل خواهید کرد.

سازمان هایی که توسعه برند شخصی را ارزشمند دانسته، کارکنان خود را تشویق و توانمند می سازند و به تقویت برند شخصی آنها می پردازند نه تنها باعث وفادار شدن این کارکنان به سازمان می شوند بلکه باعث می شوند کارکنان در جهت همراستایی برند شغلی، شغل حرفه ای و ارزش های شرکت بکوشند.

برگزاری این کارگاه چه کمکی به سازمان ما می کند؟

ما این اطمینان را می دهیم که با برگزاری این کارگاه، شرکت کنندگان و کارکنان سازمان شما به فکر فرورفته و علامت های سوال زیادی در ذهن آن ها شکل خواهد گرفت. امیواریم شرکت کنندگان در خصوص برند سازی شخصی خود تصمیمات خوبی بگیرند و با اجرائی کردن آنها در میان جامعه هدف بهتر دیده شوند. تصمیماتی که اجرا کردن آنها از یک گام کوچک تا تغییرات بسیار بزرگ را نه تنها برای افراد بلکه برای سازمان آن ها به همراه خواهد  داشت. این کارگاه با معرفی تاکتیک ها و ابزارهای لازم به بهبود این امر می پردازد که چگونه می توانید به عنوان یک برند شخصی قوی درک شده و احساسی واضح از نحوه ارائه خود پیدا خواهید کرد. داشتن یک برند شخصی قوی نه تنها باعث افزایش درآمد می شود بلکه با افزایش حس دیده شدن، رضایتمندی زیادی را برای شخص و سازمان به همراه خواهد داشت.

سودآور ترین سرمایه گذاری که هر سازمانی می تواند انجام دهد، آموزش و سرمایه گذاری بر روی برند شخصی مدیران یا متخصصان سازمان می باشد. سمبل تمام سرمایه گذاری هایی که افراد روی خود یا سازمان ها بر روی کارکنان خود انجام می دهند در برند شخصی نمود پیدا می کند.

 اگر این کارگاه آموزشی در سازمان ما برگزار نشود، چه اتفاقی می افتد؟

هیچ اتفاقی رخ نمی دهد! طبق اصل پارتو، 80 درصد افراد نمی خواهند با ترس های درونی خود روبرو شوند و از همین رو به جای روبرو شدن با آن، بهانه و دلایلی پیدا می کنند. نکته مهم این است که در آینده نه چندان دور دو عبارت روبروی چشمان شما است، دلایل (بهانه ها) یا نتایج.

هیچ کسی به دلایل شما اهمیت نمی دهد و همه نتایج را می بینند. دلایل (بهانه های) متداول:

الان در سازمان بودجه نیست، وقت هم نیست!

حالا مگه چی می خواهد بگه در این دوره؟

مگه ما می خواهیم آپولو هوا کنیم که نیاز به برند شخصی داشته باشیم؟

تا به امروز، احساس نیاز به برند شخصی نکرده یم و مشکلی هم برایمان پیش نیامده است!

اگر تا اینجای این مطلب را با دقت مطالعه کردید، مطمئن باشید شما جزو بیست درصد برتر جامعه هستید که به جای آوردن بهانه به دنبال رسیدن به نتایج هستید.

 چرا سازمان های موفق، بر روی برند شخصی کارکنان خود سرمایه گذاری می کنند:

یک برند شخصی قوی و موفق، هم به نفع فرد و هم به نفع سازمان (کسب و کار) خواهد بود. این برند در یک ارزش منحصربه فرد خلاصه می شود و همواره نتایجی را برای هر دو (فرد و سازمان) به ارمغان خواهد آورد. مجموعه برندهای شخصی قوی در سازمان، قدرت های فردی شما را در قالب یک مجموعه بسته بندی کرده و به گونه ای نشان داده می شود که در نهایت سازمان منتفع خواهد شد. سازمانی را فرض کنید که تمام افراد (مدیران، کارشناسان و …) بر نحوه ایجاد یک برند شخصی قوی تسلط پیدا کرده باشند، مزایای ایجاد چنین محیطی در سازمان فوق العاده است.

تمام تلاش، هزینه، زمان و روحیه ای که در زندگی صرف می کنیم برای این است که در زندگی به ارکان چهارگانه درآمد (ثروت، حس رضایت و شادی، تجربه و اعتبار) دست پیدا کنیم. برند شخصی قوی باعث دستیابی ما به ارکان چهارگانه در آمد خواهد شد. شما چه قدر با اصول برند سازی شخصی آشنایی دارید وچه قدر برای یادگیری و عملیاتی کردن آن سرمایه گذاری کرده اید؟

اطلاعات دوره:

محل برگزاری: سازمان شما

مخاطبان: مدیران، کارشناسان سازمانی و متخصصین در محیط صنعت و دانشگاه، صاحبان کسب و کار

مدرس: علی اباصلتیان

مدت زمان پیشنهادی:  (یک روزه)

در صورت تمایل سازمان ها، این کارگاه به صورت نیم، دو و سه روزه نیز برگزار می شود.

محتوای ارائه شده در این کارگاه بسته به سازمان و شرکت کنندگان متفاوت خواهد بود. مطمئنا محتوایی که ارائه خواهد شد، ارتباطی با خرده آموزه های بامزه و البته متداول که در این زمینه مطرح می شوند، ندارد.

مهمترین مزایای سازمان ها در برند سازی شخصی کارکنان خود:

  •  افزایش احساس دیده شدن، توجه و رسمیت در میان افراد
  • مدیران، متخصصان و کارشناسان می توانند به عنوان قهرمانان برند شخصی در صنعت تجاری خود بدرخشند و به ایجاد روابط مهم با مشتریان و تاثیرگذاران در میان رقبا و صنعت خود بپردازند.
  • براساس برند سازی شخصی، سازمان ها می توانند مدیران و رهبران آینده سازمان خود را شناسایی و طبقه بندی کنند.

شما در هر سطحی از زندگی شخصی و شغلی که باشید نیازمند برقراری ارتباط (عاطفی، سیاسی، اجتماعی، تجاری و …) هستید. اتفاقی که قبل از خلق هر گونه ارتباط رخ می دهد، مبادله نام شماست. ما در برند سازی شخصی، مبادله این نام را مدیریت خواهیم کرد.

این دوره برای چه سازمان هایی مناسب نیست؟

مدیرانی که فکر می کنند برندسازی شخصی آن ها یا کارکنان، ارتباطی با موفقیت سازمان آنها ندارد یا می خواهند صرفا با برگزاری چندساعت آموزش و بدون هیچ تلاشی، در برند شخصی خود و کارکنانشان نتیجه ای خاص حاصل شود بعید است که برگزاری چنین کارگاهی برای سازمان آنها منفعتی به همراه داشته باشد. البته اگر مطالب مطرح شده در کارگاه را با دقت و پشتکار عملی کنید، مطمئنا بیش از آنچه فکر می کردید نتیجه خواهید گرفت.

آیا سوالی برایتان باقی مانده است؟ کافی است با ایمیل زیر در تماس باشید و در کمتر از 24 ساعت جواب خود را دریافت کنید.

Abasaltian@yahoo.com

هزینه کارگاه کمی گران نیست؟

سوال ما این است در مقایسه با چه چیزی گران است؟ آیا سرمایه گذاری یک سازمان برای شناخت اولیه تعدادی از پرسنل خود راجع به اصول اولیه برند سازی شخصی با این مبلغ زیاد است؟! مونتویا از صاحب نظران برندسازی شخصی معتقد است مدیران و متخصصان بسیار موفق حداقل 30 درصد درآمد خالص خود را صرف برند سازی شخصی خود می کنند.

همه چیز برای سازمان شما آماده است! و هیچ بهانه ای باقی نمانده است! اکنون دو گزینه پیش روی سازمان شما است: می توانید با شیوه های فعلی به زندگی سازمانی خود ادامه دهید و هر روز بیندیشید که چگونه می توانید موفق شوید یا از برند شخصی قوی برای رسیدن به موفقیت استفاده کنید. با شما است که راه بیهوده، پرمخاطره و نامطمئن اول را انتخاب کنید یا راه سخت، مطمئن و هوشمندانه برندسازی شخصی را.

عدم رضایت شغلی، ناکارایی نیروهای سازمان و ریشه غالب مسائل بین مدیران و کارکنان سخت (بدقلق)، ریشه در برند سازی شخصی دارد.

آیا آماده کمک کردن به مدیران، کارشناسان و متخصصان سازمان خود، در راستای ارتقاء برند شخصی آن ها هستید؟

 آیا می خواهید سازمان شما از مزایای برند شخصی مدیران و متخصصان خود منتفع شود؟

اطمینان می دهیم آموزش های این کارگاه می تواند آغاز سفری مهیج برای رهایی از رنج کم توجهی و تحقق دیده شدن، در دنیای شلوغ و آشفته امروز باشد.

می خواهم این کارگاه در سازمان ما ارائه شود:

کافی است فرم زیر را تکمیل و برای ما ارسال کنید.

با شما تماس میگیریم و بعد از هماهنگی تشکیل کارگاه صورت خواهد گرفت.

آدرس ایمیل

Abasaltian@Yahoo.com

آی دی تلگرام

@Abasaltian_admin