+98 - 9392939108

بیرحمانه ترین آموزه ها در بازی قدرت

 

رقیب کُش باشید

 

330 دقیقه پر التهاب با علی اباصلتیان


برای جذب نظریات مطرح جهانی در دنیای قدرت و تعالی برند شخصی خود آماده باشید

    داستان ارائه این کارگاه در سازمان ها:

جنگ زندگی، خطرناک ترین مبارزه بشر است که تا واپسین دم حیات ادامه خواهد داشت. پیروزی و شکست در این نبرد وابسته به توانایی افراد در به کارگیری استراتژی مناسب دارد. هرکسی از تاکتیک و استراتژی بهتری استفاده کند کامیابی او درخشان تر خواهد بود.

هنر جنگیدن مولفه ای است که به زنده ماندن یا هلاکت شما در میدان نبرد منجر خواهد شد. به همین دلیل استراتژی های جنگی بسیار دقیق، زیرکانه و تاثیرگذار بایستی طراحی شود.

یک فرمانده توانا، باهوش، مدبر و زیرک است. در تصمیم گیری سریع و در اقدام سرعت عمل دارد.
شما نیز به عنوان فرمانده در نبرد زندگی تنها زمانی جنگ را برنده می شوید که بدانید چه موقع حمله و چه موقع دفاع کنید. چگونه با زیردست و بالا دست تعامل و همکاری داشته باشید، کم حرف، رازنگه دار، درست کار، در تهاجم مخوف و در دفاع سرسخت باشید.

حمایت فزاینده برای درک و ایجاد برند شخصی به عنوان یک دارای نامشهود، وظیفه اصلی هر سازمانی است چرا که در تصمیمات استراتژیک و موفقیت سازمانی بسیار تعیین کننده است.

Davis Scott –

مهمترین کار برای موفقیت در سطح فردی و سازمانی ساخت برند شخصی است، برند شخصی نشان می دهد شما چه کسی هستید؟ چه کار می کنید و یا چگونه برای بازار هدفتان ارزش آفرینی می کنید؟

Peiter Montaya –

افراد قدرتمند، سازمان های قدرتمند می سازند لذا ساختن برند شخصی مهمترین کاری است که برای موفقیت سازمان باید صورت گیرد.

Nick Morgan –

نخستین وظیفه شما به عنوان استراتژیست در نبرد زندگی آن است که مفهوم دشمن را در طیف وسیعی تعریف کرده و افرادی که بر ضد شما سرگرم کارند و تلاش می کننر چوب لای چرختان بگذارند را شناسایی و وارد میدان مبارزه شوید.

این نکته را آویزه گوش کنید: شما همواره با افراد مهاجم، موذی و بیرحم سر و کار دارید که به طور قطع مشکلاتی را برای شما بوجود می آورند. می توانید با شماری از آنان مصالحه و مماشات کنید اما در مورد برخی باید سخت و مقاوم باشید. برای مصالحه با این افراد امیدی نیست و حد وسطی وجود ندارد. مصالحه با این افراد سلاحی است برای غلبه بر خودتان!

تمام تلاش، هزینه، زمان و روحیه ای که در زندگی صرف می کنیم برای این است که در زندگی به ارکان چهارگانه درآمد (ثروت، حس رضایت و شادی، تجربه و اعتبار) دست پیدا کنیم. برند شخصی قدرتمند باعث دستیابی ما به ارکان چهارگانه در آمد خواهد شد. شما چه قدر با ترفندها، تاکتیک ها و استراتژی های کسب و حفظ قدرت آشنایی دارید و چه قدر برای یادگیری و عملیاتی کردن آن سرمایه گذاری کرده اید؟

اطلاعات دوره:

محل برگزاری: سازمان شما

مخاطبان: مدیران، کارشناسان سازمانی و متخصصین در محیط صنعت و دانشگاه، صاحبان کسب و کار

مدت زمان پیشنهادی:  (یک روزه)

در صورت تمایل سازمان ها، این کارگاه به صورت نیم، دو و سه روزه نیز برگزار می شود.

مدرس دوره:

معرفی

محتوای کارگاه، نظریات و اندیشه های این افراد است:

سرفصل کارگاه:

آیا سوالی برایتان باقی مانده است؟ کافی است با ایمیل زیر در تماس باشید و در کمتر از 24 ساعت جواب خود را دریافت کنید.

Info@Abasaltian.Com

می خواهم این کارگاه در سازمان ما ارائه شود:

کافی است فرم زیر را تکمیل و برای ما ارسال کنید.

با شما تماس میگیریم و بعد از هماهنگی تشکیل کارگاه صورت خواهد گرفت.

آدرس ایمیل

Info@Abasaltian.Com

آی دی تلگرام

@Abasaltian_admin