+98 - 9392939108

مشاور و پشتیبان تقویت رزومه

چه افرادی از خدمات تقویت رزومه گروه ما می توانند استفاده کنند:

 

 

1- مشاوره و پشتیبانی از مدیران ارشد در ادامه تحصیل تا اخذ مدرک دکتری تخصصی PHD داخل و خارج کشور

2- مدیران متقاضی مهاجرت از ایران

3- صاحبان کسب و کار، مدیران صنعت، مدیران سازمان ها در بخش دولتی یا خصوصی

4- مدرسان و مشاوران مدیریت و صنایع

5- دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته مدیریت_ ارتقاء رزومه علمی جهت ادامه تحصیل داخل کشور یا اپلای و پذیرش از دانشگاه های خارج کشور

 

خدمات 12 گانه تقویت رزومه تخصصی ویژه مدیران و متخصصان سازمانی

 • 1- طراحی، ترجمه و ویرایش Cv شما به زبان انگلیسی
 • 2- مشاوره و پشتیبانی در نگارش تالیف یا ترجمه و و چاپ کتب مدیریتی
 • 3- ارتقای اچ ایندکس 
 • 4- کمک در تدوین و نگارش مقالات علمی مدیریت
 • 5- گرفتن گواهینامه های آموزشی بین المللی برای صاحبان کسب و کار
 • 6- مشاوره، آموزش و پشتیبانی در چاپ مقالات علمی معتبر سازمانی
 • 7- ارتقاء رزومه پژوهشی مدیران
 • 8- امکان مشارکت شما و چاپ مقالات مشترک با سایر مدیران
 • 9- ارزیابی رزومه شما، ارائه پیشنهادات و پشتیبانی در اجرا
 • 10- طراحی رزومه آنلاین شما در وب سایت های مرجع علمی دنیا
 • 11- مشاوره و پشتیبانی در اخذ گواهینامه های معتبر بین المللی (در صورت نیاز)
 • 12- آموزش و پشتیبانی از متقاضیان برای شرکت در کنفرانس های علمی معتبر مدیریت دنیا (کشورهای اروپایی ، امریکا، جنوب شرق آسیا و ….)

 

علت ارائه این خدمات:

 

 • تاثیر ژرف و شگرف رزومه مدیران ارشد بر روی برند شخصی آن ها
 • دریافت چندین پیام از مدیران ارشد سازمان ها که برای ارتقاء شغلی خود در سلسله مراتب و برتری نسبت به سایر همردیفان نیاز به راهنمایی و پشتیبانی داشته اند.
 • پیام های متعدد درخصوص راهکارهای تقویت رزومه از سوی مدیران میانی و یا حتی عملیاتی، کارشناسان و متخصصان سازمان ها جهت متمایز ساختن خود با همقطاران شغلی، در راستای پیشرفت و ارتقاء شغلی خود درخواست معرفی ابزار و ارائه طریق جهت بهتر و قوی تر دیده شدن
 • از انجا که نمیتوانیم نسبت به این سوالات، درخواست ها بی تفاوت باشیم، ارائه این خدمات صورت گرفت

در سی وی مپ  و ارتقای رزومه :

مشاور، پشتیبان و نهایتا مربی شما خواهیم بود

اهمیت رزومه 

شما در هرسطحی از مدیریت سازمان که باشید، مدیران مافوق شما به ندرت زمان یا منبع کافی در اختیار دارند تا هر رزومه‌ای را به طور کامل مطالعه کنند. آن‌ها در نگاه اولیه خود تنها چند ثانیه‌ برای نگاه کردن به رزومه‌ها اختصاص می‌دهند.

داشن رزومه قدرتمند اولین قدم برای دستیابی به پست مدیریتی دلخواه‌تان است. برای اینکه بتوانید در رقابت با دیگر متقاضیان پیروز شوید، باید رزومه‌ای بنویسید که مدیران مافوق متقاعد شود مناسب‌ترین گزینه برای شغل درخواستی هستید.

رزومه ضروری ترین، اولین و شاید تنها مدرکی است که هر سازمان یا ارگانی از مدیران خود می خواهد و می بایست ضمیمه مدارک ارسالی مدیران برای ارتقاء شغلی خود داشته باشند. داشتن رزومه ای که به خوبی توانایی های شما را مشخص کند ارتباط مستقیمی با اخذ پست های بالاتر دارد چرا که مدیران مافوق با بررسی رزومه در مورد شما قضاوت و تصمیم گیری می کنند و در صورتی که شما نتوانید در بار اول دیدن رزومه، تحت تاثیر قرار دهید احتمال رسیدن به پست های بالاتر کاهش می یابد و به راحتی دیگران جای شما را خواهند گرفت.

با چه کسانی و چگونه همکاری می کنیم:

دانشجویان و فارغ التحصیلانی که برای پیشرفت در فضای داخل کشور، اپلای یا پذیرش از دانشگاه های خارجی نیاز به تقویت رزومه خود دارند، کارشناسان سازمان ها، متخصصان صنعت، مدیران بخش دولتی و خصوصی (در سطوح خاص) که می خواهند موقعیت خود را به عنوان رهبران فکری بخش و صنعت خود تثبيت کرده، بهتر دیده شده و در رقابت با همردیفان و همقطاران برجسته باشند. مدیران علاقمند به استفاده از این خدمات بایستی فرم مربوطه را دانلود و تکمیل کرده و این فرم را به همراه رزومه کامل خود برای ما ایمیل کنند. بعد از بررسی و تایید امکان ارائه خدمات، واریز حق مشاوره جلسه برگزار خواهد شد. در خصوص قدم های بعدی راجع به پشتیبانی در جلسه مشاوره بیشتر صحبت می کنیم.

رزومه شما توسط دکتر علی اباصلتیان بررسی و بسته به اینکه در چه موقعیتی هستید (دانشجو، کارشناس، مدیر یا …) و اینکه هدف شما از تقویت رزومه چیست (مهاجرت، اپلای، پیشرفت داخل کشور، ادامه تحصیل یا ….) پیشنهادات منحصر به رزومه شما ارائه می شود. در صورت توافق، این پیشنهادات عملی خواهد شد و گامی در جهت ارتقای رزومه خود برخواهید داشت

فرم سی وی مپ 

 

از این طریق با ما در ارتباط باشید:

Abasaltian@Yahoo.Com
Telegram:   @Abasaltian_Admin

 

در هر سطحی که فعال باشید ما می توانیم تغییرات چشمگیری در جهت ارتقاء رزومه شما برداریم.

رزومه شما را بررسی، پیشنهادات تخصصی خود را ارائه و در صورت تایید شما این پیشنهادات را اجرایی می کنیم