+98 - 9392939108

طراحی هویت و مدیریت نام شما در گوگل

 

به غیر از مدیران، طراحی برند شخصی در گوگل برای چه متخصصانی ضروری است:

 

متخصصان جراحی پلاستیک، زیبایی، دندانپزشکان و سایر پزشکان متخصص

 

وکلا، مشاوران، مدرسان و سایر متخصصانی که برای کسب و کار خود نیاز به مطرح شدن دارند

 

 

 

برای رونق معجزه آسای کسب و کارتان، از غار درونی خود خارج و در دنیای گوگل حرفه ای مطرح شوید.

 

بسیاری از کارهایی که ما امروزه انجام میدهیم، به راحتی در حالت آنلاین کشف میشوند. بسیاری از افراد، برنامه رسانه های اجتماعی را بدون آگاهی از تاثیرات آنها استفاده میکنند. همچنین، جستجو و نگاه به محتوای رسانه های اجتماعی توسط کارفرمایان تقریبا اجتناب ناپذیر است. در این مقاله، من به معرفی وب سایت شخصی به عنوان یکی از ابزارهای مختلف برندینگ شخصی، توضیحات آنها، علت اهمیت آنها برای ایجاد یک برند، و بهترین ابزار نظارت برای آنها خواهم پرداخت.

امروزه مرز بین خود استخدامی و دیگر استخدامی بسیار باریک شده است. نیروهای کاری بین این دو بازه تعامل دارند. ممکن است ابتدا در یک شرکت آموزش ببینند، به شرکتی دیگر بپیوندند، شغلشان را از دست دهند یا در نهایت برای خود کسب و کاری برپا کنند. با توسعه ارتباطات و پهنای باند ما هم اکنون در یک دنیای جهانی قرار گرفته ایم. در بین همه این تغییرات در دنیای امروزی، آنچه اهمیت دارد این است که به چشم بیاییم و افرادی که به خدمات ما نیاز دارند را جذب کنیم. راه های به چشم آمدن و در حافظه افراد باقی ماندن با رشد هر روزه اینترنت تنوع زیادی پیدا کرده است.

ما تلاش خواهیم کرد نتایج جستجوی نام شما را برای صفحه اول گوگل مدیریت کنیم

 

ما چگونه به شما کمک می کنیم:

بسیاری از مشتریان، کارفرمایان، شرکای تجاری و همکاران قبل از اینکه با شما جلسه ای داشته باشند و زمینه های همکاری را بررسی کنند اسم شما را در گوگل سرچ می کنند تا ببینند به اصطلاح چند مرده حلاج هستید؟! و همان موقع ذهنیتی از شما برای خود ساخته و گاهی بر اساس همین جستجو تصمیم می گیرند که با شما و سازمانتان همکاری کنند یا خیر.

آیا شما یه عنوان یک مدیر و یا یک متخصص این موضوع را مدیریت کرده اید که گوگل راجع به شما چه می گوید؟

اینکه هنگام جستجوی اسم شما در گوگل چه صفحاتی نشان داده می شود را به ما بسپارید چرا که با دانش و تخصص خود می توانیم به شما کمک کنیم.

 

از گمنامی خارج شوید:

 

شاید شما اسم خود را در گوگل کنید و متوجه شوید ردپای ضعیفی از شما وجود دارد.  امروزه اکثر افراد هر کالا یا خدماتی که نیاز داشته باشند در گوگل به دنبال آن کالا یا خدمات می گردند. در حالی که شما گمنام هستید چه گونه توقع دارید توسط مشتریان انتخاب شوید؟!

 

در هر تخصص یا حرفه ای هستید ما به شما کمک می کنیم از گمنامی خارج شوید.

 

نحوه ارائه خدمات:

 

گام اول – ابتدا بایستی فرم برندسازی شخصی را از قسمت فوتر سایت دانلود، تکمیل و به همراه رزومه خود برای گروه اباصلتیان در تلگرام ارسال کنید

گام دوم- ما موارد را بررسی می کنیم و در صورتی که امکان ارائه خدمات به شما وجود داشته باشد اطلاع خواهیم داد

گام سوم- در مرحله بعد یک جلسه مشاوره  (حدود 50دقیقه) برگزار خواهد شد که در این جلسه توقعات شما شنیده می شود و در خصوص پتانسیل طراحی برند شما (هزینه و زمان لازم) در گوگل صحبت خواهد شد.  برای برگزاری این جلسه مشاوره توسط شخص علی اباصلتیان لازم است مبلغ یک میلیون تومان واریز گردد (مشاوره حضوری در تهران و اصفهان).

گام چهارم- بعد از برگزاری جلسه، پروژه طراحی برند بر اساس بودجه شما طراحی و پیاده سازی خواهد شد.

***  در صورتی که پروژه وارد فاز اجرا شود مبلغ مشاوره فوق به عنوان بخشی از هزینه پیاده سازی طرح در نظر گرفته خواهد شد و در غیر این صورت (عدم توافق بر اجرای طرح) هزینه مشاوره ارائه شده خواهد بود.

 

ارزش های کار ما:

راستی و درستی در تعهد دوطرف

اهل بده بستان، در قبال هزینه های مشاوره و اجرای طرح

 

اولین ارتبط شما با گروه، از طریق ایمیل یا تلگرام خواهد بود.

ارایه خدمات، طبق گام های چهارگانه فوق می باشد.

 

Abasaltian@Yahoo.Com

@Abasaltian_Admin

 

برای اطلاعات کاملتر از خدمات برندسازی شخصی اینجا کلیک کنید