+98 - 9392939108

لینک مپ

طراحی برند شما در معتبرترین سایت ها و شبکه های جهانی

 

طراحی حرفه ای و لاتین   پیج لینکدین،   ریسرچ گیت،    آکادمیا،    گوگل اسکالر،    مندلی،    ویکی پدیا

 

 

 

ریسرچ گیت:

 

  • این شبکه در سال 2008 شروع به کار کرد و دفتر ان در برلین المان می باشد
  • ریسرچ گیت یک شبکه اجتماعی علمی برای پژوهشگران، دانشمندان، استادان و دانشجویان سراسر جهان در جهت ارتباط، همکاری، پرسش و پاسخ و مبادله‌های علمی است
  • این شبکه اجتماعی منحصرا مربوط به دانشمندان، اساتید و پژوهشگران در سراسر جهان بوده و امکان حضور افراد عادی در این شبکه ممکن نیست
  • در این شبکه شما می توانید خیلی راحت به اساتید و پژوهشگران مرتبط با تخثث خود در سراسر جهان لینک و مرتبط شوید
  • در این شبکه همه اعضا می توانند مقالات و تالیفات خود را به اشتراک گذاشته و دیگر پژوهشگران، لایک، کامنت یا سوالات خود را مطرح کنند

 

گوگل اسکالر:

 

گوگل اسکالر جستجوگری از بخش گوگل است که امکان جستجوی واژه‌های کلیدی در مقاله‌ها، رساله‌های علمی وگزارش‌های فنی را فراهم می‌کند

می‌توان گفت که گوگل اسکالر بخش ویژهٔ کاوش در مطالب علمی و پژوهشی است. شما با این کاوشگر می‌توانید در منابع دانشگاهی و پژوهشی شامل مقالات، رساله‌های دانشگاهی، کتاب‌ها، چکیده‌ها و متون حقوقی و قضایی به جستجو بپردازید. منابع جستجو شونده از پایگاه‌های ناشران دانشگاهی، انجمن‌های علمی، گنجینه‌های برخط، دانشگاه‌ها و دیگر پایگاه‌های علمی و پژوهشی خواهد بود. گوگل اسکالر تاثیر شگرفی بر ارتقاء شهرت علمی شما دارد.


لینکدین چیست؟

لینکدین در واقع یک شبکه اجتماعی حرفه ای است که اساسا برای بهبود کسب و کارهای مختلف و آشنا کردن دیگران با آن ها طراحی شده است. با این حال، استفاده از لینکدین تنها به این موضوع محدود نمی شود و کاربران این شبکه اجتماعی می توانند از طریق آن، با افراد دیگری که در حوزه کاری شان فعالیت می کنند، آشنا شوند و با آن ها ارتباط برقرار کنند. گر قصد دارید تنها از یک شبکه اجتماعی برای کسب و کارتان استفاده کنید، به غیر از لینکدین انتخاب دیگری ندارید. لینکدین تنها شبکه اجتماعی مجازی ویژه مدیران، متخصصان دانشگاهی و فعالان اقتصادی است که می توانند ارتباطات حرفه ای و کاری خود را خیلی قدرتمند بسازند.

همچنین می توان از این سیستم برای پیدا کردن کار یا استخدام افراد نیز استفاده کرد. این موضوع چندان مسئله عجیبی نیست؛ کافیست سری به صفحات اشخاص یا شرکت های مختف بزنید تا از این مسئله با خبر شوید. علاوه بر این، محدود به داشتن یک حساب کاربری نیستید و می توانید با در اختیار داشتن چند اکانت مختلف، استفاده های متعددی از لینکدین داشته باشید. کار کردن با این پلفترم نیز بسیار راحت تر از چیزیست که فکرش را می کنید.

در سطح سازمانی، لینکدین امکان ایجاد و مدیریت صفحات سازمانی می دهد تا از این فضای ایده آل برای معرفی سازمان و کسب و کارتان، و افزایش ترافیک وب سایت تان بهره ببرید. گذشته از تمام این موارد، جذاب ترین ویژگی لینکدین، بخصوص در بازار B2B این است که تقریباً می توان اطلاعات تمام و کمالی در سطح حرفه ای و شغلی در مورد مخاطب مورد هدف دانست. همچنین می توانید در صورت تمایل از طریق یکی از ارتباطاتتان شروع به برقراری ارتباط بصورت حرفه ای کنید، و این ارتباط را از لینکدین به ارتباط غیر آنلاین و حضوری تبدیل سازید.

آکادمیا:

 

  • آکادمیا پایگاهی است که این امکان را به پژوهشگران می دهد تا تألیفات خود در قالب کتاب، مقاله، جستار و غیره را با مشخصاتی که مدنظر دارند در معرض دید سایر محققان عضو این پایگاه قرار دهند
  • تسهیلات جالبی هم در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت؛ شما می توانید دریابید نوشته تان چندبار مورد بازدید قرار گرفته، جستجوی چه کلیدواژه ای جویندگان را به صفحه شما رهنمون کرده و چندین ویژگی دیگر که تقریباً در هیچ وبسایت دیگری فراهم نیامده است
  • آکادمیا از سال 2008 شروع به کار کرد. بیش از 16 میلیون پژوهشگر در سطح جهان عضو این وب سایت هستند

.

 

 پیج لینکدین، گوگل اسکالر، ریسرچ گیت و آکادمیا:

ویکی پدیا

 

طراحی پیج ویکی پدیا صرفا برای افراد سرشناس و تاثیرگذار در زمینه های علمی، سیاسی، فرهنگی، هنری، طنز و … و صورت خواهد گرفت.
برای اطلاعات بیشتر به قوانین سایت ویکی پدیا مراجعه کنید.

طرح ویژه ادیت، تقویت و استاندارد سازی ویژه افرادی که هم اکنون پیج ویکی پدیا برای ان ها موجود است.

 

 

لینکدین

ویژه متخصصان صنعت و دانشگاه، مدرسان، مشاوران، مدیران و کارشناسان سازمان ها و سایر علاقمندان

 

 

گوگل اسکالر
ویژه دانشمندان، اساتید دانشگاه، پژوهشگران و نویسندگان مقالات علمی

 

ریسرچ گیت
ویژه دانشمندان، اساتید دانشگاه، پژوهشگران و نویسندگان مقالات علمی

 

 

 

مندلی
ویژه دانشمندان، اساتید دانشگاه، پژوهشگران و نویسندگان مقالات علمی

 

اکادمیا
ویژه دانشمندان، اساتید دانشگاه، پژوهشگران و نویسندگان مقالات علمی

 

مدیران سازمان ها:

فرض کنید ده نفر از متخصصان و کارشناسان سازمان شما در لینکدین پیج های قدرتمندی داشته باشند و هر کدام هزار نفر کانکشن (حدود ده هزار ارتباط). اگر کدام هر روز چند دقیقه وقت گذاشته و محتوایی راجع به برند کسب و کار شما در لینکدین به اشتراک بگذارند. آیا این چیزی جز یک ماشین قدرمند بازاریابی، برندسازی و یا حتی روابط عمومی سازمان خواهد بود.

ما آمادگی عقد قرارداد با شرکت های تجاری برای طراحی حرفه ای پیج لینکدین برای تعداد متخصصین مربوطه و آموزش این افراد برای تولید محتوا در لینکدین را داریم.

ما چگونه به شما کمک می کنیم:

طراحی برند شخصی و اکانت شما در ریسرچ گیت، آکادمیا، مندلی، اسکالر، ویکی پدیا و گوگل اسکالر

طراحی پیج و صفحات فوق به صورت حرفه ای به دو زبان فارسی یا انگلیسی

 


اگر می خواهید طراحی و رونمایی از برند شخصی خود را در هریک از موارد  فوق به ما بسپارید، کافیست رزومه ای کامل و جامع از خودتان را به آی دی تلگرام و یا ادرس ایمیل ارسال کنید تا هزینه و زمان لازم اعلام شود.

 

اولین ارتباط شما با ما، صرفا از طریق تلگرام یا ایمیل خواهد بود.

آدرس ایمیل

Abasaltian@Yahoo.com

آی دی تلگرام

@Abasaltian_admin

متخصصانی که به شما کمک می کنند:

متخصصان گروه از فارغ التحصیلان ارشد و دانشجویان دکتری دانشگاه شریف و تهران بوده که به سرپرستی خانم دکتر طالبی، پژوهشگر و عضو هیات علمی دانشگاه خدمات فوق را ارائه می کنند.

 

لینک های مرتبط:
برای مشاهده محصولات آموزشی برندسازی شخصی اینجا کلیک کنید.
مشاوره و مطالعات منابع انسانی در سازمان ها (اینجا کلیک کنید)

برگزاری کارگاه برندسازی شخصی (کلیک کنید)

برگزاری کارگاه رمز و رازهای دنیای قدرت (کلیک کنید)

طراحی برند شما در گوگل (کلیک کنید)