+98 - 9392939108

قبولی تضمینی قطعی و حل مشکل افراد در موفقیت سه آزمون EPT , MSRT , دولینگو


معرفی آقای اسلامی به عنوان یکی از برترین متخصصان کشور در قبولی تضمینی سه آزمون

 

EPT – MSRT – دولینگو

 

شماره تماس آقای اسلامی   09387708025

 

زبان انگلیسی، زبان بین‌المللی همه دنیاست. در هرجای دنیا که مشغول تحصیل و زندگی باشید قطعا با این زبان برخورد خواهید داشت. یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های زبان‌آموزان غیربومی کسب مدرک معتبر زبان انگلیسی است. این مدارک در قسمت‌های مختلفی از زندگی از جمله کار و ورود به مقطع دکتری یا حتی مهاجرت موردنیاز هستند. اگر هدف شما موفقیت سه آزمون EPT , MSRT , دولینگو است، تا انتهای این مقاله با ما همراه باشد.

آشنایی مقدماتی با سه آزمون EPT , MSRT , دولینگو

برای موفقیت در هر حوزه‌ای ابتدا باید شناخت کاملی نسبت به آن موضوع داشته باشید. در این بخش قصد داریم تا با معرفی هرکدام از این آزمون‌ها تا حدودی دید شما را نسبت به مسئله وسیع‌تر کنیم. البته ناگفته نماند شناخت به ‌تنهایی کافی نیست. شما باید پشتیبان قابل اعتمادی داشته باشید تا در مراحل کسب آمادگی برای این آزمون‌ها شما را همراهی کند. دکتر اسلامی، یکی از برترین متخصصان کشور، در تمام مراحل مطالعه و آماده‌شدن برای کسب موفقیت سه آزمون EPT , MSRT , دولینگو همراه شماست.

 

نیم‌نگاهی به آزمون MSRT

شما برای ورود به مقطع دکتری به یک مدرک زبان معتبر نیاز دارید تا سطح تسلطتان به زبان انگلیسی را نشان دهد. این مدرک باید معتبر بوده و برای دانشگاه محل تحصیل شما مورد پذیرش باشد. یکی از مدارک زبانی که در همه دانشگاه‌های ایران در مقطع دکتری قابل ‌قبول واقع شده، مدرک زبان حاصل از آزمون MSRT است.

این آزمون در حقیقت همان آزمون MCHE بوده که از طرف اداره بورسیه و مهاجرت دانشجویان با اسم جدید ارائه شده است. این آزمون برای دانشجویان متقاضی تحصیل در خارج از کشور و متقاضیان دکتری همه دانشگاه‌های وزارت علوم، دانشگاه‌های تحت‌نظر وزارت بهداشت و دانشگاه‌های آزاد اسلامی کاربردی است.

مزیت این آزمون نسبت به تافل و آیلتس این است که ساده‌تر بوده و هزینه کمتری را شامل می‌شود. حد نصاب قبولی 70 از 100 بوده و با کسب 75 درصد نمره تا یک سال از شرکت در آزمون محروم خواهید شد. اما نگران نباشید. موفقیت سه آزمون EPT , MSRT , دولینگو تخصص استاد گرامی دکتر اسلامی است. با همراهی دکتر اسلامی قطعاً بهترین نتیجه را کسب خواهید کرد.

 

آشنایی و شناخت آزمون EPT

یکی دیگر از آزمون‌هایی که شما احتمالاً دغدغه موفقیت در آن را دارید یا در آینده خواهید داشت، آزمون EPT است. این آزمون لازمه ورود به مقطع دکتری برای دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی است. جالب است بدانید افراد متفرقه حق شرکت در این آزمون را ندارند و فقط متقاضیان مقطع دکتری می‌توانند در آن ثبت‌نام کنند. مدرک این آزمون تنها مورد تأیید دانشگاه آزاد اسلامی است و برای دانشگاه‌های دیگر کارایی ندارد.

این آزمون تقریباً هر ماه برگزار می‌شود. حد نصاب برای قبولی در این آزمون کسب نمره 50 از 100 است و در پاسخ‌دهی نمره منفی وجود ندارد. مدرک آن دو سال معتبر بوده و زمان آزمون 140 دقیقه است. اگر شما برای موفقیت سه آزمون EPT , MSRT , دولینگو و به‌خصوصEPT  دچار مشکل شده‌اید یا تصمیم گرفتید به‌صورت جدی شروع به مطالعه کنید، دکتر اسلامی بهترین همراه شماست

 

مدرک آزمون EPT تنها برای دانشگاه آزاد معتبر است.

 

 

آزمون دولینگو: یک آزمون معتبر و کم دردسر

دولینگو یک آزمون بسیار معتبر در سطح جهان است. مدرک آن برای دانشگاه‌های زیادی شناخته شده و حتی در شرایط قرنطینه و کرونا هم برگزار شده است. هزینه آزمون دولینگو فقط 49 دلار است و برای افرادی که در مضیقه مالی هستند هزینه بسیار مناسبی است. امتیاز دیگر آزمون دولینگو این است که کارنامه و نتایج را رایگان برای هر دانشگاهی که تقاضا دارید ارسال می‌کند.

مهم‌ترین مشخصه آزمون دولینگو در مقایسه با سایر آزمون‌ها این است که دولینگو بر تکنولوژی تکیه می‌کند. دولینگو در بستر اینترنت اجرا می‌شود و به حضور فیزیکی شما در محل خاصی نیاز نیست. تنها نکته‌ای که باقی می‌ماند این است که قبل از ثبت‌نام در آزمون دولینگو اطمینان حاصل کنید تا دانشگاه مورد نظرتان مدرک دولینگو را قبول کند.

آزمون دولینگو به ‌راحتی و از طریق اینترنت برگزار می‌شود.

حال که تا حدودی با هرکدام از آزمون‌ها آشنا شدید بهتر است تا برای موفقیت سه آزمون EPT , MSRT , دولینگو مقدمات را مهیا کنید. یکی از مهم‌ترین عامل‌های موفقیت برخورداری از یک استاد ماهر و باتجربه است که همه جوانب آزمون‌ها را بسنجد. دکتر اسلامی با تجربه و سابقه درخشانی که در طی سال‌ها کسب کرده‌اند، می‌توانند همراه و مشوق بسیار مناسبی برای زبان‌آموزان باشند.

 

چگونه برای آزمون آماده شویم؟

بعد از شناخت آزمون‌ها و بهره‌مندی از محضر یک استاد کارکشته مانند دکتر اسلامی باید سایر مقدمات را برای موفقیت سه آزمون EPT , MSRT , دولینگو آماده کنید. اول باید منابع موردنیاز خود را بشناسید. بعضی از منابع این آزمون‌ها با منابع آزمون‌های تافل و آیلتس یکسان است. باقی منابع را با راهنمایی و نیازسنجی استاد خود می‌توانید انتخاب کنید.

گام مهم دیگر برای موفقیت، داشتن یک برنامه‌ریزی دقیق و درست است. برنامه‌ریزی باید شما را وادار کند تا دروس خود را سر موقع بخوانید و به بودجه‌بندی لازم برای آزمون برسید. شما باید برنامه منعطفی داشته باشید تا از آن خسته نشوید و همچنان به آن پایدار بمانید.

 

با 5 دقیقه تماس تلفنی و مشاوره رایگان از 10 سال تخصص و تجربه حرفه ای استاد اسلامی برای حل مشکل خود در آزمون ept  MSRT  و دولینگو استفاده کنید

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

متن مورد نظر