+98 - 9392939108

 

معرفی یکی از برترین متخصصان اپلای و مهاجرت تحصیلی در گروه دکتر اباصلتیان

 

دکتر الهام نوری

معرفی :

 

موفقیت در اخذ بورسیه دوره های کوتاه و بلند مدت آکادمیک در معتبر ترین دانشگاه ها و پژوهشگاه های اروپا

9 سال سابقه همکاری در مرکز تحقیقات کل کشور و همکاری در 8 طرح منطقه ای، ملی و بین المللی

چاپ بیش از 20 مقاله علمی در معتبر ترین مجلات علمی دنیا

استاد راهنما و مشاور در پایان نامه های دانشجویان متعدد مقطع کارشناسی ارشد

داستان ارائه خدمات :

 

من الهام نوری تا زمانی که به یاد دارم همیشه خودم به تنهایی و بدون راهنمایی کسی، سخت ترین و پیچیده ترین راه ها رو طی کردم تا به نتیجه برسم و بعد از گذروندن اون مراحل متوجه شدم چه راه های آسونتری هم وجود داشت که من ازشون هیچ اطلاعی نداشتم.
البته گذروندن این تجربه ها قطعا نیاز بوده که من مراحل تکاملم رو طی کنم و یاد بگیرم. چند وقتیه دوستان زیادی از من سوالات بسیاری کردن در مورد اینکه : برای اپلای کردن از چه نقطه ای شروع کنن و چطور ادامه بدن؟ چطور با اساتید ارتباط درستی برقرار کنن؟ چطور دانشگاه های خوبی پیدا کنن و از زمانهای مهم باخبر بشن؟ چطور نامه های مهم رو با رعایت اصول صحیح نگارشی بنویسن؟ این بود متوجه شدم که به دلیل نداشتن وقت ، گرفتاری های مختلف یا حتی عدم اطلاع خیلی ها ممکنه از شایستگی هاشون استفاده نکنن و به آنچه که باید ترسن، بنابر این تصمیم گرفتم در قالب یکیج مشاوره و آموزش به دیگران در این راه کمک کنم که مثل من وقت زیادی برای آزمون خطا تلف نکنن.

پکیج اپلای ارشد و دکتری

معرفی 20 استاد متناسب با تخصص و علاقه شما

نگارش رزومه تحصیلی (CV)

پاسخ به ایمیل های بعدی اساتید (تا سقف 3 جواب)

نگارش انگیزه نامه (SOP)

تکمیل فرم اپلیکیشن های دانشگاه (یکبار همراه با ویرایش)

آموزش مراحل اپلای (180 دقیقه در 4 جلسه)

120 روز پشتیبانی شما در مسیر اپلای

360 دقیقه مشاوره تلفنی در مسیر اپلای (طی 4 ماه، جلسات 30 دقیقه ای)

نگارش 2 توصیه نامه (با یکبار ویرایش)

مشاوره در گرفتن وقت سفارت و مکاتبه با آن ها (2 بار، مجموعا 60 دقیقه)

ما چگونه کار می کنیم:

اگر به تازگی تصمیم به اپلای و مهاجرت تحصیلی گرفتید و برای شروع کار نمی دانید چکار باید کنید، تنها راه شروع به همکاری هماهنگ شدن و سفارش برگزاری یک جلسه مصاحبه و مشاوره برای بررسی وضعیت فعلی و اهداف شما است.

اگر در فرایند مهاجرت تحصیلی نیاز به خدماتی دارید میتوانید خیلی شفاف توقع خود را مطرح کنید گروه ما نیز توقع و سایر شرایط همکاری را اعلام میکند و در صورت توافق استارت می زنیم.

خدمات (حرفه ای و اقتصادی)

 

هزینه های اعلام شده مربوط به سال 1396 است.

به ازای هر سال 25 درصد به قیمت ها اضافه کنید.

به عنوان مثال برای سال 1400 هزینه های زیر 2 برابر خواهد بود

لیست خدمات و هزینه
پکیج دکتری9.500 میلیون
پکیج ارشد7 میلیون
نگارش انگیزه نامه1.150 میلیون
ویرایش انگیزه نامه600 هزارتومان
نگارش رزومه1.150 میلیون
ویرایش رزومه600 هزارتومان
نگارش متن ایمیل اول450 هزارتومان
نگارش کاور لتر ویزا850 هزارتومان
نامه اعتراض به ریجکت ویزا1.700 میلیون
پاسخ به ایمیل های بعدی اساتید (هر ایمیل)250 هزارتومان
نگارش توصیه نامه800 هزارتومان
مشاوره تلفنی (40 دقیقه)120 هزارتومان

سوالات متداول

در حال حاضر روش‌های متعددی برای مهاجرت وجود دارد که متقاضیان می‌توانند با توجه به کشور مقصد خود از طریق آن‌ها اقدام کنند. مشهورترین روش‌های قانونی مهاجرت عبارتند از: مهاجرت تحصیلی، مهاجرت کاری، مهاجرت سرمایه‌گذاری، مهاجرت از طریق ازدواج، مهاجرت از طریق تولد، مهاجرت استارت آپی و مهاجرت ویژه استعدادهای درخشان (موجود در برخی کشورها مانند آمریکا)

مدت زمانی که فرآیند مهاجرت به طول می‌انجامد با توجه به شرایط هر فرد، روش انتخابی او و کشور مقصد بسیار متغیر است. به طور کلی با در نظر گرفتن زمان آماده‌سازی مدارک، اخذ پذیرش تحصیلی یا دریافت جاب آفر، مدت زمان بررسی ویزا و … این فرآیند می‌تواند 1-2 سال زمان ببرد. توجه کنید که برخی از کشورها مانند آلمان مدت زمان بیشتری را برای بررسی پرونده‌های ویزای خود در نظر می‌گیرند، اما اخذ ویزای کشورهایی چون کانادا با سرعت و سهولت بیشتری صورت می‌گیرد. همچنین ارائه کردن سریعتر مدرک زبان به پیش بردن کلی فرآیند مهاجرت کمک شایانی خواهد کرد و افرادی که از دانش زبانی خوبی برخوردار نبوده، باید مدت زمان بیشتری را صرف آمادگی برای آزمون زبان بکنند.

برای اقدام از طریق اغلب روش‌های مهاجرتی باید مدرک زبان ارائه داد و به طور کلی نیز زندگی در کشوری بیگانه بدون داشتن دانش کافی در زبان مقصد نیز می‌تواند بسیار دشوار باشد. البته شما می‌توانید برای مهاجرت به کشورهایی چون قبرس شمالی اقدام کنید که نیازی به مدرک زبان ندارند، و یا از طریق تحصیل در کالج مدتی را به یادگیری زبان انگلیسی در کشور مورد نظرتان بپردازید.

هر کدام از روش‌های مهاجرتی پیچیدگی‌های مختص به خود را دارند که با توجه به شرایط افراد می‌تواند متغیر باشد. اما به طور کلی مهاجرت تحصیلی فرایند ساده‌تری نسبت به دیگر روش‌ها داشته و ریسک ویزای پایین‌تری نیز دارد. با این حال بهتر است شرایط هر فرد به طور کامل بررسی شده تا بهترین روش متناسب با وی انتخاب گردد.

هرکدام از روش‌های مهاجرتی شامل هزینه‌هایی متعدد همچون هزینه درخواست ویزا، تمکن مالی، ترجمه مدرک و… هستند که متقاضیان موظف به پرداخت آن‌ها می‌باشند. با این حال مهاجرت کاری و خانوادگی از مقرون به صرفه‌ترین اشکال مهاجرت به شمار می‌آیند. شما همچنین می‌توانید با داشتن رزومه‌ای قوی از انواع بورسیه‌های تحصیلی برخوردار شده و در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید.

تنوع روش‌های مهاجرتی موجب شده تا سن افراد تنها یکی از ملاک‌های مهاجرت باشد. در واقع شما می‌توانید با توجه به رنج سنی که در آن قرار دارید، روشی متناسب با شرایط خود را پیدا کرده و از آن طریق اقدام کنید.

کشور کانادا در سال 2020 به عنوان بهترین مقصد مهاجرت در جهان انتخاب شد. تنوع قومی و فرهنگی، امنیت اجتماعی، کیفیت بالای زندگی و ثبات اقتصادی از مهم‌ترین دلایلی است که این کشور را در میان مهاجران چنین محبوب ساخته است. کشورهای سوییس، سوئد، استرالیا، آلمان، آمریکا، نروژ، دانمارک، هلند و فنلاند از دیگر کشورهایی هستند که در سال 2020 به عنوان مقصدهای اصلی مهاجرت انتخاب شده‌‍اند.

مراحل اپلای

اول ببینید اصلاً میخواید برید یا نه. خیلی مهمه! نگید من اگه نمیخواستم برم که نمیومدم اینجا مطلب بخونم، نه! میدونیم که دوست دارید که برید اما آیا در جریان همه مشکلات هستید؟ میدونید که رفتن سخته؟ خب اوکی، حالا که میدونید سختیاش رو و خوب تصمیم گرفتید و تصمیم عاقلانه گرفتید بریم سراغ اینکه چه مراحلی داره.

میدونید که زبان خیلی مهمه تو رفتن دیگه؟ حالا میخواد آلمانی باشه یا فرانسه یا انگلیسی. شما باید با توجه به مقصدتون زبان را انتخاب کنبد. درسته مرحله مقصد را در ادامه میگیم اما باید یه نیم نگاهی داشته باشید و اینکه زبان را اول از همه آوردیم اینه که از همه بیشتر طول میکشه تا آماده شید. خب آماده اید؟ بریم مرحله بعدی. راستی میتونید از فولالند و منابع آموزشیش کلی استفاده کنید.

در این مرحله که شاید زمانش زیاد نباشه اما خیلی تخصص و نکته بینی میخواد باید شروع کنیم مدارک اپلای را آماده کنیم. این مدارک در اکثر دانشگاه ها یکسان است اما باید بدونید که ممکنه دانشگاهی مدارک دیگه ای هم بخواد یا اصلاً یکی از این مدارک را نخواد. این مدارک چیان؟

اول از همه رزومه تحصیلی  احتیاج دارید.  رزومه ای که تمامی بک گراند تحصیلیتون را در خودش جای بده و اصل در چشم قرار دادن نقاط قوت و پنهان کردن (تا جایی که بشه) نقاط ضعف را رعایت کنه.

بعدش نیاز دارید یه انگیزه نامه خوب بنویسید که برحسب هر دانشگاه و رشته تغییراتی داره. اینجا داستان خوبی باید بنویسید که کارایی که کردید و هدفتون رو خوب نشون بده.

مدرک بعدی مدارک تحصیلیتون هست که دیگه اینا درست کردنی نیست و باید برید دنبالش و اصلش رو از دانشگاه بگیرید (نترسید اگه هنوز دانشجویید یا فارغ التحصیل شدید و اصل مدرک ندارید راه حل براش زیاده و استارت بزنید.) راستی اگه دولتی و روزانه هستید حواستون به آزادسازی و روش هاش باشه.

توصیه نامه های اساتیدتون هم که مرحله طاقت فرسایی هست. یا باید خودتون بنویسید و بدید به استاد ارسال کنه یا باید برید خواهش کنید از استادای ایرانتون تا بهتون توصیه نامه خوب بدن.

مدارک دیگری که کمتر در این بخش از مراحل اپلای نیازه هم شامل: طرح درس، سیستم نمره دهی، تمکن مالی کافی، نظر اساتید داور تز راجع به تحقیقات شما و …

بر حسب رزومه و رشته و میزان توانایی مالیتون این قسمت میتونه تغییر کنه. بازه قدرت انتخاب شما از شخصی که رزومه خیلی قوی به اضافه توانایی مالی بالا داره شروع میشه تا کسی که نه رزومه مناسب داره نه توانایی مالی. برای خودتون معیارهای اصلی و فرعی انتخاب کنبد و لیست درست کنید از کشورها و دانشگاهاشون تا بتونید بهترین انتخاب را داشته باشید.

حالا دیگه بحث اقدام کردنه و باید یا شروع کنید مکاتبه با اساتید و یا رفت در دانشگاه و پروفایل درست کرد و از سامانه اپلیکیشنشون فرم پر کرد . منتظر نتیجه موند.

تبریک میگیم شما پذیرفته شدید. حالا باید آفر دانشگاه رو قبول کنید و مدارک اصل رو براشون بفرستید.

دیگه نامه قبولی (Acceptance Letter) رو بر میدارید و میرید سفارت وقت میگیرید و چند ماهه دیگش هم دارید اونجا درس میخونید.

زبان خارجه

متقاضیان اپلای و مهاجرت تحصیلی برای دریافت بهترین خدمات تدریس و ترجمه در ۱۰ زبان خارجه و اشنایی با ۱۰ نفر از قویترین های کشور اینجا کلیک کنید.

پکیج مشاوره و خدمات تقویت رزومه

متقاضیان مهاجرت در هر سطحی از تحصیلات که هستند می توانند از خدمات ۱۲ گانه گروه مهاجرتی دکتر اباصلتیان برای ارتقاء رزومه خود استفاده کنند. برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

 

مشاوره و آموزش در قبولی آزمون های بین المللی

متقاضیان اپلای برای آشنایی با خدمات آزمون های بین المللی گروه مهاجرتی دکتر اباصلتیان اینجا کلیک‌کنید.

پکیج خدمات اپلای مختص رشته مدیریت

متقاضیان اپلای برای آشنایی با خدمات کم نظیر و تخصصی گروه مهاجرتی دکتر اباصلتیان در رشته مدیریت (کارشناسی تا دکتری) اینجا کلیک کنید.

گروه تلگرام

با کلیک بر ایکون زیر به گروه مهاجرتی دکتر اباصلتیان در تلگرام بپیوندید. (اینجا کلیک کنید)